Благодійний фонд виділив 6 млн гривень на ремонт будівлі геріатричного центру в Калуші

Будівельні роботи планується розпочати вже найближчим часом. Геріатричний центр створять на базі на базі колишнього протитуберкульозного диспансеру на території Калуської міської лікарні на вул. Каракая. 23 Лютого, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 710 В закладі буде створено 40-50 ліжок, з яких 50% займатимуть внутрішньопереміщені особи Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

22 лютого в першого заступника міського голови Мирослава Тихого відбулася нарада за участю керівника КНП “Калуська міська лікарня Калуської міської ради”, директора комунального закладу “Геріатричний центр Калуської міської ради” отця Миколи Крушеца, представників благодійної організації “Благодійний фонд ВОСТОК-SOS” та компанії-підрядника, інформує Калуська міська рада.

На зустрічі підписано тристоронню угоду між лікувальною установою в особі директора Миколи Гудимапідприємцем Костянтином Синяковим та БФ “ВОСТОК-SOS” в особі виконавчого директора Юлії Красільникової щодо виконання будівельно-монтажних робіт з ремонту будівлі, у якій буде розташовано геріатричний центр.

Йдеться про установу медико-соціального профілю, призначену для надання стаціонарної та консультативно-діагностичної медичної допомоги населенню похилого віку, які страждають на хронічні захворювання з частковою або повною втратою здатності до самообслуговування.

Ремонтні роботи планується розпочати вже найближчим часом.

В коментарі “Вікнам” перший заступник міського голови Мирослав Тихий зазначив, що ремонт будівлі складе 6 млн 23,423 тис. гривень без ПДВ. На реалізацію проєкту відведено 100 днів. Для термоізодяції будівлі планують також залучити кошти донорів.

Раніше йшлося, що в Калуші священника призначили директором геріатричного центру.

Калуський геріатричний центр в Івано-Франківській області вже четвертий за рахунком проєкт, який реалізує БФ “Восток-SOS”. Три попередніх успішно завершені у Більшівцях, у Блюдниках та у Лисці на Прикарпатті.

Як відомо, геріатричний центр створять на базі на базі колишнього протитуберкульозного диспансеру на території Калуської міської лікарні на вул. Каракая. 

В закладі буде створено 40-50 ліжок, з яких 50% займатимуть внутрішньопереміщені особи, й стільки ж буде виділено для мешканців громади — це умова благодійників. У перспективі, після закінчення війни, всі ліжка геріатричного центру перейдуть у розпорядження Калуської громади.

У бюджеті Калуської громади закладають видатки на зарплату і комунальні послуги, а харчування, медикаменти та розхідні матеріали розраховують залучити від благодійних фондів. Окрім того, комунальний заклад матиме дохід: особи, які тут перебуватимуть, отримають 25% від свого пенсійного забезпечення, а 75% отримуватиме геріатричний центр на забезпечення харчування.

У перспективі за умови наявності вільних ліжок, центр також зможе надавати платну соціальну послугу стаціонарного догляду.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни