“Blago-Юність” та ФК “Ураган” зустрілися в найцікавішому матчі чемпіонату області

На стадіоні «Центральний» у Чернієві відбувся найцікавіший поєдинок 18 туру чемпіонату області. «Blago-Юність» у виїзному матчі зустрічалася з місцевим ФК «Ураган», де сильнішої команди не виявили — мат закінчився з рахунком 2:2. 25 Травня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 110 Ілюстративне фото. Поєдинок між командами закінчився мировою – 2:2. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Поєдинок розпочався доволі активно з боку господарів поля. Однак всупереч створеному тиску на свої ворота, саме «Blago-Юність» першою відкрила рахунок у грі, а автором голу на 8 хвилині зустрічі став Володимир Федорів, інформує ФК «Blago-Юність».

Після пропущеного ФК «Ураган» став грати ще активніше й на 15 хвилині матчу зумів відігратися й зрівняти рахунок: у воротах Щудляка розписався «ураганівець» Мельничук.

Всупереч дощу команди продовжували чинити тиск на ворота одна одної й бігти в небезпечні атаки, однак активнішими й «гострішими» все ж таки були господарі поля.

З небезпечних моментів гравців нашої команди до кінця першої половини зустрічі можемо виділити удар Поручинського, момент Богача, який замикав передачу, але пробити не зміг, а також удар вище воріт від Ємельянова.

На 57 хвилині другого тайму «Blago-Юності» вдалося вирватися вперед внаслідок реалізованого Микуляком пенальті, та вже на 75 хвилині «перегони» розпочались знову, адже «ураганівець» Легкий зрівняв рахунок на табло.

До кінця гри вболівальники голів більше не побачили, тож поєдинок між командами закінчився мировою — 2:2.