“Blago-Юність” розгромило вдома “Покуття” з Коломиї

Відбувся черговий запеклий і багатий на взяття воріт поєдинок 9 туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу. 07 Листопада, 2022, 08:00 Калуш Переглядів: 189 Калушани та верхнянці зустрінуться між собою 12 листопада на стадіоні в Іванковій

У домашньому матчі ФК «Blago-Юність» провів надзвичайно активну першу десятихвилинку матчу, створивши декілька гострих моментів, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу клубу.

Саме така активність і допомогла футболістам з Верхньої першими відкрити рахунок у матчі й вийти вперед: на 10 хвилині зустрічі відзначився новачок Легкий, який опинився на добиванні м’яча після штрафного від Москалика.

Не пройшло ще й двох хвилин, як у ворота МФК «Покуття» влетів і другий м‘яч, автором якого став Турчанський.

У другому таймі «Blago-Юність» знову активізувалось і на 51 хвилині зустрічі збільшило свою перевагу над опонентом втричі і знову з кутового. Автором голу став Лаврук.

Свій момент зміг використати й МФК «Покуття», який через помилку воротаря забив гол у ворота верхнянців. Цей момент неабияк розізлив господарів матчу і вже за три хвилини після цього «Blago-Юність» забило знову, а потім на 64 знову. Відзначились Москалик і Куртяник.

«Покуття» здаватися не збиралось і використало свій гольовий шанс вдруге на 70 хвилині гри. Але так само й не здавались підопічні Мотуза, які вирішили добити статистику забитих м‘ячів і на 81 хвилині забити шостого, автором якого став Шевченко, а на 89 хвилині й взагалі розгромити суперника й забити сьомого, якого забив Бичків.

На домашньому стадіоні «Хімік» калуський ФК «Гарда» приймав ФК «Карпати» (Кути).

Перемогти калушанам вдалося завдяки двом голам Ковальчука і Генеги під завісу матчу — 2:0.

Відтак ФК «Гарда» програє три залікові очки черніївському «Урагану» і утримує другу сходинку турнірної таблиці. «Blago-Юність», маючи в запасі гру, — на п’ятій позиції.

Калушани та верхнянці зустрінуться між собою 12 листопада на стадіоні в Іванковій.