“Blago-Юність” розгромило долинський “Нафтовик” з рахунком 6:0

Завершився перший поєдинок 1/2 фіналу Кубка області між командами» – «Blago-Юність» – «Нафтовик». У домашньому матчі підопічні Романа Мотуза розгромили команду суперника з рахунком 6:0. 01 Червня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 198 Матч відповідь ½ фіналу Кубка області «Нафтовик» – «Blago-Юність» відбудеться 14 червня о 16:00. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Перша половина кубкової зустрічі пройшла в доволі спокійному темпі, де здебільшого на футбольному полі домінувала саме наша команда. Класні нагоди відкривати рахунок мали Богач, Мізерник, Майовецький та Куртяник. Однак  ні моменти, ні створений на ворота «нафтовиків» тиск не приносили бажаного забитого м’яча, повідомляє ФК «Blago-Юність», інформують “Вікна”

Зміни на табло відбулись на 30 хвилині гри, коли «Blago-Юності» все ж таки вдалось вразити володіння кіпера Федишина: автором забитого голу став наш капітан Турчанський (асист Богача).

Другий тайм поєдинку став повною протилежністю: «Blago-Юність» продовжували контролювати ситуацію на футбольному полі, але вже зі значно більшою кількістю забитих м’ячів.

На 53 хвилині комфортнішим рахунок зробив Мізерник Олег, декілька хвилин після нього свого круглого у сьогоднішньому матчі забив Майовецький, а на 63 хвилині гри Турчанський оформив дубль, довівши рахунок до 4:0.

Окрім цього, ще одного м’яча у свій актив зарахував і Майовецький, який зіграв на добиванні після невдалої реалізації одинадцятиметрового на 66 хвилині матчу, оформивши дубль і довівши рахунок до розгромних 5:0.

На 83 хвилині гри володіння Федишина знову «атакували», цього разу автором забитого «круглого» став Артем Микуляк, який і поставив крапку в сьогоднішньому матчі ½ фіналу Кубка області – 6:0.

“Дякуємо нашим хлопцям за емоційну й насичену гру, самовіддачу й перемогу!”— ідеться в повідомленні

Нагадуємо, що матч відповідь ½ фіналу Кубка області «Нафтовик» – «Blago-Юність» відбудеться 14 червня о 16:00.

Склад «Blago-Юності»: Марчук Андрій (Віталій Щудляк 80’), Турчанський Віталій (С), Ємельянов Владислав, Гусак Мирослав, Лаврук Святослав, Кінаш Ярослав (Олександр Бичків 46’), Майовецький Руслан, Поручинський Ігор (Зубар Святослав’), Мізерник Олег, Богач Ігор (Назарій Герин 70’), Куртяник Олег (Микуляк Артем 55’)