«Blago-Юність» перемогла у Галичі з рахунком 0:6

Відбувся черговий благодійний поєдинок 5 туру турніру «Разом до перемоги» на підтримку ЗСУ. 17 Липня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 116 На стадіоні «Колос» у місті Галичі «Blago-Юність» зустрілася з місцевим ФСК «Галич». Сьогоднішній матч вболівальників абсолютно не здивував, адже верхнянці знову повністю й на класі переграли свого суперника, розгромивши останніх з сухим рахунком 6:0, інформує пресслужба клубу з Верхньої. Гра у «галичан» не склалася з перших хвилин матчу, бо вже на 4 хвилині футболісти забили гол у свої ворота. Однак, протягом цілого першого тайму більше круглих від обох команд не спостерігалось. Видовищним був другий тайм, де верхнянці «накидали» у ворота ФСК «Галич» цілих 5 м’ячів. На початку другої половини зустрічі (49 хв) у воротах суперника розписався Павлюк, пізніше на 57 свій шанс успішно реалізував Москалик, а через 4 хвилини після нього переграв кіпера суперників і Романчук. Здавалось, підопічні тренерського тандему Клебана й Мотуза забезпечили собі комфортний рахунок у матчі й надалі все, що їм залишалось, це просто й спокійно дограти матч. Однак «Blago-Юність» є тією, командою, яка завжди бере максимум. Саме тому на 73 хвилині поєдинку Святослав Лаврук дотиснув суперників й знову змусив їх сумувати своїм забитим м‘ячем, а під завісу гри Павлюк оформив дубль, розгромивши команду «Галич» з рахунком 6:0. Завтра, 17 липня, відбудеться заключний 6 тур благодійних матчів. О 18:00 на домашній «Blago-арені» зустрінемось із калуською «Гардою», яка наразі лідирує в турнірній таблиці й проти котрої у виїзному матчі 3 туру наша команда поступилася з рахунком 3-2.