“Blago-Юність” і “Гарда” поступилися суперникам у стартових матчах чемпіонату області

11 вересня відбулися матчі першого туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу (І ліга) сезону 2022-2023 рр., в якому беруть участь 12 колективів 14 Вересня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 271 Матчі другого туру чемпіонату області з футболу «Blago-Юність» і «Гарда» зіграють на виїзді

Дві команди Калуського району (за колишнім адміністративно-територіальним устроєм. – Ред.) – «Blago-Юність» (Верхня) і «Гарда» (Калуш) свої поєдинки з суперниками проводили вдома та зазнали поразок від гостей. «Blago-Юність» поступилася долинському «Нафтовику» з рахунком 1:2, хоча підопічні Мотуза й Клебана відкрили рахунок у матчі, інформують “Вікна” з посиланням на “Нафтохімік”

На 18-й хвилині відзначився новачок верхоянської команди Олег Куртяник, який прийшов у «Blago-Юність» з надвірнянського «Бескида». Однак у другому таймі долинським футболістам вдалося забити два голи й здобути перемогу у виїзному матчі. Калуська «Гарда» на стадіоні «Хімік» приймала ФК «Вільхівці» з Городенківщини й поступилася супернику з розгромним рахунком 0:4.

Інші матчі першого туру чемпіонату області з футболу завершилися з такими результатами: «Бескид» (Надвірна) – МФК «Покуття» (Коломия) – 1:4; «Варатик» (Коломия) – «Пробій» (Городенка) – 1:4; «Ураган» (Черніїв) – «Карпати» Брошнів-Осада – 2:0; «Карпати» (Кути) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 0:2.

Матчі другого туру чемпіонату області з футболу «Blago-Юність» і «Гарда» зіграють на виїзді. Верхнянці в суботу, 17 вересня, проведуть поєдинок з командою «Прикарпаття-Тепловик». А футболісти калуської «Гарди» у неділю, 18 вересня, намагатимуться заробити перші очки у Долині в протистоянні з місцевою командою «Нафтовик». Обидва поєдинки розпочнуться о 14:00.