БК “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” здолали столичний клуб “Київ-Баскет”

БК “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” продовжує виступи у регулярному чемпіонаті жіночої Суперліги.

Сьогодні, 17 березня, франківська команда зустрілася зі столичним клубом “Київ-Баскет”, інформує Фіртка. Для подопічних Юрія Процюка – це 19 матч в регулярному чемпіонаті.

Матч проти киянок команда з Франківська розпочала дуж впевнено. Після першої чверті, “пантери” мали непогану перевагу в одинадцять очок – 25:14. Проте, другу 10-хвилинку на свою користь записала столична команда. Вони “перекидали” франківчанок на одне очко – 19:18.

Незважаючи на це, після двох чвертей команди пішли на велику перерву за рахунку 43:33 на користь “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ”.

Вже у третій чверті підопічні Процюка знову відновили свою перевагу, вигравши цю чверть із рахунком 19:11. У заключній 10-хвилинці франківчани продовжували нарощувати перевагу.

В підсумку, перемога баскетбольної команди “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” із загальним рахунком — 84:58.

Найрезультативнішими баскетболістами у складі франківської команди, стали: Ольга Моллова та Христина Філевич. Обидві набрали по 19 очок.