Бізнесмена-наркодилера Юрія Чернецького посадили на п’ять років – Новини України

Бізнесмена-наркодилера Юрія Чернецького посадили на п'ять років - Новини України

Бориспільський міськрайонний суд Київської області засудив бізнесмена та чоловіка співачки Інни Воронової Юрія Чернецького до 5 років позбавлення волі за збут кокаїну у нічних клубах столиці. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

– Згідно з матеріалами слідства, чоловік збував наркотичні засоби, зокрема кокаїн, у нічних розважальних закладах столиці. Зловмисника викрили під час чергового збуту. У подальшому у ході обшуків за місцем його проживання правоохоронці також виявили наркотичні речовини. За результатом судового розгляду прокурором повністю доведено вину чоловіка в інкримінованих злочинах. До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою, – сказано у повідомленні.

Чернецького затримали 25 серпня у Києві з партією розфасованого кокаїну, грошима та набоями. До цього Чернецького затримали у жовтні 2020 року та відпустили під заставу у два мільйони гривень. Тоді його звинуватили у продажі кокаїну відвідувачам київських нічних клубів.

Чернецькому 48 років, він є власником мережі барбершопів Firm, наразі одружений зі співачкою Інною Вороновою, яка збирала 4 млн гривень на заставу для нього. У Чернецького п’ятеро дітей, троє – від видавця сайту BESTIN.UA Поліни Нені, з якою він прожив 11 років.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни