Bitcoin обвалився майже на 20 відсотків: що далі – Новини України

Bitcoin обвалився майже на 20 відсотків: що далі - Новини України

Фото: BENOIT TESSIER/REUTERS

У вівторок, 8 листопада, Bitcoin обвалився майже на 20% і вперше з кінця вересня опустився нижче за 19 тис. доларів. Аналітик компанії Esperio Олександр Болтян вважає, що у короткостроковій перспективі вартість біткоїну продовжить падати.

– Фундаментальні новинні потрясіння середини листопада стали тим самим очікуваним тригером для падіння цін, на яке чекали ринки, – каже Болтян. – З моменту, коли ціна біткоїну була понад 60 тис. доларів за монету, намітилася тенденція падіння і вона ще не завершилася.

За словами експерта, спекулятивні настрої посилюються завдяки тому, що у світі нестабільна політична обстановка, немає визначеності щодо того, що влада зможе впоратися з інфляційним тиском у всьому світі, немає впевненості, що економічні кризи буде зупинено. Через це інвестори не мають чіткого плану, в який ринок зараз надійніше вкладати гроші. Багато хто зайняв спекулятивну позицію, тобто ведуть активні торгові дії з купівлі та продажу різних товарів, чи то золото, індекси, криптовалюти.

– Серед новин, які будуть найважливішими для криптовалют, зазначимо фундаментальні посилки зі США, – резюмував Болтян. – Саме цей фактор тримається у лідерах впливу останній рік.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни