Більшість киян залишаються без світла через зруйновані мережі – Новини України

Більшість киян залишаються без світла через зруйновані мережі - Новини України

Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Більшість киян залишаються майже без світла після російської атаки 19 грудня. Про це 22 грудня повідомили в Київській міській військовій адміністрації. Головна проблема – зруйновані мережі та вузли.

– Ситуація в Києві з енергопостачанням залишається важкою. Головною проблемою є не генерація, а доставка живлення споживачам. Саме через зруйновані мережі та вузли більшість киян не можуть отримати світло у свої домівки, – йдеться у телеграм-каналі КМВА.

У Київській міській військовій адміністрації додали, що у столиці продовжують діяти тільки аварійні відключення електроенергії, тривалість яких “неможливо регламентувати”. 

21 грудня генеральний директор YASNO Сергій Коваленко написав у своєму фейсбуці, що ситуація зі світлом Києві – найскладніша у країні. Столиця не може отримати потужність від енергосистеми країни через пошкодження високовольтного обладнання. За словами Коваленко, мережа не може працювати, коли немає 60% трансформаторів. У Києві райони отримують світло близько п’яти або дві-три години на добу. Є такі, що без світла з останнього обстрілу.

У середу в усіх областях України діяли аварійні відключення світла.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни