Білоруські прикордонники поскаржилися, що українські колеги залякують їх “Валерою” – у ДПСУ відповіли – Новини України

Білоруські прикордонники поскаржилися, що українські колеги залякують їх "Валерою" - у ДПСУ відповіли - Новини України

Фото: wikipedia.org

Співробітники прикордонної служби Білорусі заявили в ефірі національного телебачення про те, що українські колеги їх залякують. Зокрема вони поскаржилися на “манекен у формі російської армії на ім’я Валера”, встановлений нібито нашими захисниками на кордоні країн. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

– Встановлено макет повішеного військовослужбовця у формі російської армії, якого представники України назвали Валерою. Сказали, що це військовослужбовець убитий під Києвом. Це все робиться з метою якогось залякування. Це робиться з метою психологічного тиску на військовослужбовців, які охороняють кордони нашої країни, заявив представник Мозирського прикордонного загону Сергій Павлов.

Також білоруський офіцер поскаржився, що українські прикордонники “псують інфраструктуру, показують агресивні жести, у тому числі зі зброєю, роблять образливі написи на дорожніх знаках, розміщують листівки із закликами та включають аудіозаписи політичного характеру, а також дзвонять із погрозами оперативним черговим”.

У Держприкордонслужбі відреагували на цю заяву. У відомстві уточнили, що українські бійці не лякають білоруських колег, а “натякають”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни