Біля озера, що на в’їзді в Пійло, встановлять контейнери для сміття та лавки

Озеро, що на в’їзді до міста Калуша зі сторони Пійла, неймовірно затишний і живописний куточок, який давно облюбували мешканці нашої громади. Хтось рибалить, хтось підгодовує лебедів, які з року в рік тут оселяються, а хтось просто приходить сюди помилуватися природою. 29 Березня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 423 На озері тепер буде комфортніше. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це ідеться на сторінці міського голови Андрія Найди, інформують «Вікна».

Проте чимало відпочивальників не завжди вирізняються недобросовісною поведінкою.

«Серед відвідувачів цього ландшафту часто можна побачити й групи людей, які влаштовують біля водойми різноманітні пікніки. І це також добре, але хотілося б, щоб усі мали ще й культуру поведінки в місцях загального користування. І, як мінімум, навчилися бережливо ставитися до нашого спільного майна, ресурсів та завжди прибирати за собою сміття»

До цього закликають й ентузіасти – любителі риболовлі, які з допомогою наших комунальників вже більше трьох тижнів упорядковували береги озера, зарибнювали водойму. За цей час звідтіля вивезли надзвичайно багато різноманітного непотребу.

«Я дякую організаторам (передовсім – Миколі Яцківу) цієї масштабної толоки та усім, хто долучився. А ще ми з нашими активістами домовились про те, що спільними зусиллями на прилеглій до озера території встановимо лавки. А ТОВ «Еко-Прикарпаття» поставить контейнери для збору сміття… І я впевнений, що вже цього сезону наше «лебедине» озеро стане справжньою окрасою громади та улюбленим місцем відпочинку для багатьох» — ідеться в повідомлення.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни