Біля Бахмута загинув 29-річний боєць з Прикарпаття Мар’ян Тарас

Захищаючи Україну від московської орди, на Донеччині загинув військовослужбовець із села Верхній Струтинь Рожнятівської територіальної громади Тарас Мар’ян Іванович. 29 Січня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 747 Мар’ян Тарас загинув смертю Героя, заплатив найдорожчу ціну за незалежність України Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

27 січня 2023 року у бою біля Бахмута під час мінометного обстрілу загинув Герой з Верхнього Струтина Мар’ян Тарас, 1993 року народження. Нещадна війна забрала в молодої дружини чоловіка, сина у батьків, брата у молодших сестер, інформує Рожнятівська селищна рада.

Мар’ян Тарас у квітні 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації та служив навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону. Став в ряди воїнів, щоб дати відсіч російській орді, мужньо та самовіддано боронив українську землю. Загинув 27 січня, отримавши смертельні поранення, під час мінометного обстрілу ворога поблизу села Роздолівка Бахмутського району Донецької області.

Мар’ян Тарас загинув смертю Героя, заплатив найдорожчу ціну за незалежність України — віддав власне життя.

“Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна, який віддав своє життя за український народ. Схиляю разом з вами голову у час скорботи та розділяю біль від втрати рідної людини. Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть та назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував”, — йдеться в співчутті голови Калуської районної державної адміністрації — начальниці районної військової адміністрації Жанни Табанець.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни