Бійцю коломийської десятки вручили медаль “За заслуги перед Прикарпаттям” – Новини Галича

Військовослужбовцю Роману Дячишину сьогодні, 27 грудня, вручили медаль “За заслуги перед Прикарпаттям”.

Свою історію боротьби за рідну землю він розпочав ще у 2014 році, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Тоді у складі 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади брав участь у боях за Дебальцеве та Попасну. Рік потому воював у Станиці Луганській.

З 24 лютого цього року боєць захищає Україну у складі 109-го гірсько-штурмового батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади. З побратимами звільняв Київщину, брав участь у боях на Бахмутському напрямку. У районі міста Миколаївка Донецької області був поранений, внаслідок чого повернувся додому.

За вірність присязі, виявлені в боях мужність і героїзм керівниця ОВА Світлана Онищук вручила бійцю найвищу нагороду в області – медаль “За заслуги перед Прикарпаттям”.

“Сьогодні на захисті України від ворога стоять тисячі мужніх та нескорених Героїв. У кожного з них своя історія, свій бойовий шлях. Але усіх їх об’єднує одна мета – звільнити рідну землю від московської орди та зберегти Україну для прийдешніх поколінь. Із такими захисниками ми обов’язково відвоюємо рідну землю і Переможемо!”, – наголошує Світлана Онищук.

Читайте також: На Донеччині та Луганщині більшає важкопоранених окупантів

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни