Бійці 102 бригади з Прикарпаття отримали генератори та одяг

Це гуманітарний вантаж, доставлений на Прикарпаття представниками благодійної організації «Мережа Майдан». 09 Січня, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 163 Завдяки співпраці ми постійно отримуємо гуманітарну допомогу для військовослужбовців, медичних закладів та їх пацієнтів

Головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук для потреб 76-го батальйону 102 окремої бригади Сил територіальної оборони передав благодійну допомогу. Йдеться про чотири генератори та триста одиниць одягу. Це гуманітарний вантаж, доставлений на Прикарпаття представниками благодійної організації «Мережа Майдан».

«Завдяки співпраці з керівником організації Норбертом Кале ми постійно отримуємо гуманітарну допомогу для військовослужбовців, медичних закладів та їх пацієнтів. Цього разу в рамках акції «Світло для України», ініційованої паном Норбертом, особливу увагу приділили закупівлі генераторів, акумуляторів, та ліхтарів», — зазначив Руслан Савчук.

Нагадаємо, нещодавно підрозділи Івано-Франківського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ отримали 10 генераторів і пальне, а діти з сімей вимушених переселенців — новорічні подарунки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни