“Безпрецедентне рішення”. Калуське ОСББ “Січове 15” відзначає 7-ліття

17 квітня 2016 року установчими зборами співвласників квартир будинку на вул. Січових Стрільців 15 було прийнято на той час безпрецедентне рішення про створення ОСББ “Січове 15”. 17 Квітня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 195 “Січове 15” — єдине ОСББ у Калуші, хто взяв участь у державній програмі “Теплих кредитів” у 2019 році Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Таким чином жителі будинку розірвали “багаторічний шлюб” з КП ВЖЕО №4, пригадав голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Ярослав Косар.

“Тоді ми стали першим багатоквартирним будинком старої забудови (до 1991 року) в місті Калуші, який наважився на такий крок”, — каже очільник ОСББ.

За цей час, завдячуючи міській програмі стимулювання створення та підтримки ОСББ, було проведено безліч капітальних ремонтів на умовах співфінансування: замінено  стояки холодної води, 14 стояків каналізації та води, мережі теплопостачання, електромережі, відмостка, балкони, міжпанельні шви та інше.

“Ми — єдині у Калуші, хто взяв участь у державній програмі “Теплих кредитів” у 2019 році та повною мірою скористався перевагами програми “Енергодім” в 2021 році з комплексної енергомодернізації будинку. За 7 років ми змінили будинок до невпізнання, але попереду ще багато роботи й нових планів”, — впевнений Ярослав Косар.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни