Без фруктів, соків і з горнятками без ручок. Як харчують дітей у школах Калуша?

Ось уже тиждень, як учні шкіл харчуються за оновленим меню, а вартість харчування зросла до 25 гривень для учнів 1-4-х класів та 30 гривень — для учнів 5-11-х класів.

22 Січня,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 941


Діти розповіли, що гарнір часто має непривабливий вигляд

Заступниця міського голови Надія Гуш побувала в ліцеях №№1, 5 та початковій школі №11, де ознайомилася з організацією харчування. Зокрема, з меню, спостерігала за тим, як харчуються діти, спілкувалась з директорами, кухарями та дітьми, інформують “Вікна”.

За словами посадовиці, учні 1-2-х класів харчувались відповідно до оновленого меню на суму 25 гривень. У раціоні були овочі, фрукти, кефір, сік.

“Більшість дітей з’їдають все, зазначають, що порції стали більшими, подобається, що дають яблука, мандарини, банани. Проте, були і такі, які зазначили, що гарнір має непривабливий вигляд, не завжди все з’їдають або ж відмовляються харчуватись взагалі”, — зазначила Надія Гуш.

Контрольна порція була наявна у всіх закладах, але не завжди відповідала тому, що було у затвердженому меню, розповіла заступниця міського голови.

Вартість порції для учнів 3-4-х класів також становить 25 гривень. Діти замовляли вареники, картоплю з котлетою, макарон тощо. Проте цих страв не було у затвердженому меню, та і фруктів, соків також дітям ніхто не давав, акцентувала Надя Гуш.

Посадовиця була здивована меню у школі №11: за словами кухаря, вона помилилась.

“Прикро було спостерігати за станом посуду в ліцеї №1. На всі порушення було вказано керівництву шкіл!” — наголосила заступниця міського голови.

Надія Гуш пообіцяла і надалі слідкувати за харчуванням у навчальних закладах міста та особисто перевіряти.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни