Без електропостачання залишаються понад 4 мільйонів українців – Новини України

Без електропостачання залишаються понад 4 мільйонів українців - Новини України

Фото: Reuters

Станом на сьогоднішній вечір в Україні знеструмлено понад 4 мільйонів споживачів із 14 областей та Києва. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Продовжуються ремонтні роботи і на всіх об’єктах енергетики, які постраждали від нещодавніх російських ударів. Цього вечора близько 4 млн українців у 14 областях та місті Києві відключено від електропостачання, – сказав Зеленський.

Водночас президент наголосив, що більшість споживачів знеструмлено не з аварійних причин, а згідно з стабілізаційними графіками.

– Я дякую всім нашим енергетикам, комунальникам, обласним адміністраціям, місцевого самоврядування – всім, хто повертає нашим людям передбачуваність життя навіть у таких умовах, – зазначив він.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що найскладніша ситуація з точки зору електроенергії в Україні зараз у Києві, Київській та Харківській областях. За його словами, у цих регіонах росіяни прицільно завдавали ударів по розподілу, намагаючись знищити магістральні лінії та підстанції. Зараз енергетики працюють над тим, щоб зробити графіки відключень більш передбачуваними для людей та бізнесу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни