Батьки Героїв України Романа і Леоніда Бутусіних стали прийомними батьками двох дітей

Подружжя Тетяни та Олега Бутусіних всиновили дітей родом з Яремча — 6-річну Вероніку та 8-річного Романа. Хлопчик і дівчинка виховувалися в Івано-Франківському Центрі соціальної реабілітації. 11 Серпня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 1815 Тетяна Бутусіна зі своїми старшими синами, яким посмертно присвоєно звання Героя України Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Після загибелі старших синів у багатодітній родині Бутусіних, яка проживає у селі Грабівка Калуського району на Івано-Франківщині, залишилося 10 дітей. Тож вони вирішили всиновити ще двох.

У коментарі «Вікнам» Тетяна Бутусіна розповіла, що процес всиновлення дітей тривав понад рік. Згодом разом з чоловіком пройшли двомісячні курси прийомних батьків. Оскільки Олег Бутусін досі не має українського громадянства, то сім’я має статус прийомних батьків.

Діти вже познайомилися з новою родиною. Як каже мама, почувають себе щасливими.

За словами Тетяни Бутусіною, її  покійний син — загиблий Роман Бутусін — хотів після перемоги разом зі своєю дівчиною Оленою всиновити двох дітей. На жаль, цю мрію молода пара так і не змогла втілити в життя. Тому їхню мрію підхопили батьки Романа. Зараз у сім’ї Бутусіних знову виховується 12 дітей.

Нагадуємо, 9 березня 2022 року на Чернігівщині під час героїчної оборони села Лукашівка загинули двоє братів 24-річний Роман та 21-річний Леонід Бутусіни. Бій безперервно тривав впродовж 7 годин.

Указом Президента України військові посмертно отримали звання Героїв України.

Батьки на могилі своїх старших синів — етнічних росіян, які загинули за Україну

Як відомо, частину грошей, які родина отримала як компенсацію після загибелі дітей, віддали на добру справу: закупили обладнання для жіночої консультації та забезпечили місцеву школу якісною водою.

Як відомо, у 2014 році, коли Росія окупувала Крим і розпочала війну на Донбасі, Олег та Тетяна Бутусіни переїхали з російського Владивостока в Україну. За кілька місяців після переїзду Олег приєднався до “Правого сектору” та воював в АТО. З початком повномасштабного вторгнення росії Олег Бутусін пішов воювати за Україну разом із трьома синами.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни