Баскетболістки “Івано-Франківськ ОДЮСШ” перемогли команду “Леді Барс” з рахунком 121:23

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську відбулася зустріч баскетбольної команди "Івано-Франківськ ОДЮСШ" та полтавської "Леді Барс" в межах чотириденного першого туру другого етапу чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2009 року народження. Франківки перемогли з рахунком 121:23, повідомляє кореспондент Суспільного.

Окрім господарів, також змагаються дві команди з Києва, по одній з Полтави, Харкова та Вінниці. Тренерка команди "Івано-Франківськ ОДЮСШ" Аїда Євтушенко каже, що її підопічні вмотивовані на перемогу.

Тренерка команди “Івано-Франківськ ОДЮСШ” Аїда Євтушенко. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми відіграли багато чемпіонатів області, турнірів. Наші три гравчині грали за баскетбольний клуб "Франківськ" у Суперлізі. Всі дівчатка дуже готувалися, старалися відвідувати тренування, брати участь в усіх змаганнях. Звичайно, ми підійшли до змагань у найкращій формі", — ділиться Аїда Євтушенко.

Капітанка команди "Івано-Франківськ ОДЮСШ" Домініка Мурзова підтверджує слова наставниці про хорошу спортивну форму спортсменок.

Капітанка команди “Івано-Франківськ ОДЮСШ” Домініка Мурзова. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми тренуємося щодня, окрім вихідних. І вчора, і сьогодні ігри почалися гарно. Ми — в бойовому настрої", — каже Домініка Мурзова.

За грою спостерігають батько та матір баскетболісток Мурзових — Максим та Ілона. Матір каже: доньки почали займатися баскетболом у школі.

Мати баскетболісток Ілона Мурзова. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Спочатку ми несерйозно сприймали захоплення дівчаток, тому що в нас — неспортивна родина. Тоді вони ходили до музичної школи. Навіть намагалися більше розвиватися в цьому напрямі. Але згодом доньки захопилися саме баскетболом. Хотіли самі грати, відвідували тренування змалечку. Ми їх підтримуємо. І віримо, що їхня мрія збудеться. Діти хочуть стати олімпійськими чемпіонками", — розповідає Ілона Мурзова.

Тренерка полтавської команди "Леді Барс" Катерина Коротчук каже, що це — перший тур її підопічних, проте баскетболістки дуже вмотивовані.

Тренерка полтавської команди “Леді Барс” Катерина Коротчук. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Це — наші перші змагання. Тому намагаємося їм потрошку передавати наш досвід. Хочеться гарної гри. Щоб було без травм і щоб дівчата не боялися показати все, що вміють", — каже Катерина Коротчук.

Зустріч франківської та полтавської команд завершилася з рахунком 121:23 на користь господарів майданчика. 29 та 30 квітня триватимуть наступні змагальні дні. Через воєнний стан ігри проходять без вболівальників. Наступний тур чемпіонату України прийматиме Вінниця.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни