Барбер з Франківська переміг на чемпіонаті світової серії у Британії

Цього року участь у чемпіонаті “Professional barber WORLD SERIES” взяли барбери з 80 країн світу. 10 Листопада, 2022, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 147 Роботу Дмитра Шумила експертне журі визнало найкращою у номінації “International barber of the Year 2022”

Барбер з Івано-Франківська Дмитро Шумило став найкращим міжнародним барбером на чемпіонаті “Professional barber WORLD SERIES”, що проводився у Великій Британії, повідомляє “Курс”.

Цього року участь у чемпіонаті “Professional barber WORLD SERIES” взяли барбери з 80 країн світу. Вони змагалися за перемогу у трьох номінаціях:

  • Найкращий барбер року (Британія)
  • Міжнародний барбер року (світ)
  • Найкращий барбершоп (Британія).

Роботу Дмитра Шумила експертне журі визнало найкращою у номінації “International barber of the Year 2022”.

«Ця перемога дуже символічна та важлива для мене. Ця перемога – немов промінь світла у ці темні часи. Борітеся і поборете…» – прокоментував перемогу Дмитро Шумило.

КУРСу Дмитро розповів, що вдруге брав участь у чемпіонаті, який з 2021 проходить в онлайн-форматі через коронавірусні обмеження.  

Роботи журі оцінює за критеріями: якість виконання стрижки, креатив, концепція образу, фото та ретуш. Переможці отримують від організаторів кубок, ваучери на косметику, інструменти для роботи та можливості навчання онлайн і офлайн.

У 2022 Дмитро Шумило також посів високі місця на найбільшому онлайн-чемпіонаті США – One Shot Hair Awards:

  • топ 25 світу номінація MensShot
  • топ 100 номінація educational post (навчальний пост зі схемами)
  • топ 100 Fade (використання техніки фейду у скронево-бокових та потиличній зонах – плавний перехід).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни