Байден зустрівся із Шольцем – подякував йому за підтримку України, яка “змінила світ” – Новини України

Байден зустрівся із Шольцем - подякував йому за підтримку України, яка "змінила світ" - Новини України

У Білому домі відбулася зустріч президента Сполучених Штатів із канцлером Німеччини Олафом Шольцем, на порядку денному було питання про підтримку України. Американський лідер подякував співрозмовнику за надання допомоги Києву, яка була для Берліна дуже важким питанням. Про це повідомляє американський телеканал CNN.

– Ви втрутилися і надали критично важливу військову підтримку, і, знаєте, я сказав би, що крім військової підтримки, моральна підтримка, яку ви надали українцям, була глибокою. І ви сприяли історичним змінам у себе вдома – збільшенню витрат на оборону та відходу від російських джерел енергії – я знаю, що це було нелегко, дуже важко для вас, – заявив Байден.

Канцлер Німеччини у розмові з Байденом зазначив, що Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно.

– Це дуже, дуже важливий рік через дуже небезпечну загрозу миру, яка походить від вторгнення Росії в Україну. Дуже важливо, щоб ми діяли разом, щоб ми діяли нога в ногу, і щоб ми уможливили, щоб ми могли надавати необхідну підтримку Україні протягом усього цього часу, – наголосив Шольц.

Олаф Шольц відвідав Вашингтон вдруге з початку призначення на посаду канцлера Німеччини. Очікується, що на порядку денному переговорів Шольца та Байдена стоятиме питання щодо постачання зброї та боєприпасів Україні.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни