Байден закликав Конгрес виділити 12 млрд доларів для допомоги Україні (ВІДЕО)

Джо Байден, президент США, сьогодні, 8 березня, оголосив нові санкції проти росії через військову агресію до України.

Їх політик озвучив у своєму відеозверненні, інформує Фіртка.

«Ми забороняємо весь імпорт нафти. Це означає, що російська нафта не буде імпортуватися. Цей захід має потужну двопартійну підтримку.

Америка має підтримку українського народу в цій сфері також. Ми провели це рішення в тісній консультації з нашими союзниками в Європі.

Я велику увагу приділяю саме питанню російської агресії проти України і тому, щоб наші союзники були об’єднані», – наголошує Байден.

З його слів, США – чисті експортери енергоресурсів, тому вони можуть робити ті кроки, які інші не можуть.

Байден також сказав, що команда об’єднана задля того, щоб тиснути на Путіна. Звичайно, ці кроки означатимуть також витрати і для Сполучених Штатів.

«Ціна російської агресії є великою. Але очевидно, що Україна не поступиться. Якщо ми не будемо протистояти нападам Путіна зараз, то ситуація стане лише гіршою. Ми мусимо підтримати український народ.

Я закликаю Конгрес ухвалити пакет на 12 мільярдів доларів на підтримку України. І щоби було очевидно, що ніхто не дозволить Путіну просто забрати те, що він хоче. Ми будемо продовжувати надавати гуманітарну, безпекову допомогу.

Ми будемо боротися проти тиранії. Люди всюди виступають на захист свободи. Війна Путіна проти України призведе до послаблення Росії, світ стане більш міцним, більш сильним», – сказав президент США.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни