Байден підписав закон про підвищення стелі держборгу – Новини України

Байден підписав закон про підвищення стелі держборгу - Новини України

Фото: REUTERS

Американський лідер Джо Байден підписав законопроєкт, який передбачає підвищення верхньої межі державного боргу країни, щоб уникнути дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

– 3 червня президент підписав закон HR 3746, “Про фіскальну відповідальність 2023 року”, який припиняє дію ліміту державного боргу до 1 січня 2025 року та збільшує ліміт 2 січня 2025 року для виконання зобов’язань, виданих протягом періоду припинення, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, цей закон встановлює нові дискреційні ліміти витрат, виділяє фінансування Фонду токсичних впливів Віргінії та скасовує певні залишки без зобов’язань. Також документ розширює вимоги до роботи за окремими федеральними програмами та змінює процеси екологічної перевірки.

Напередодні президент США Джо Байден оголосив про досягнення угоди зі спікером Палати представників Конгресу щодо межі державного боргу, завдяки чому країна зможе уникнути дефолту. Угода полягає у зупиненні ліміту боргу до січня 2025 року, тимчасовому обмеженні програми продовольчої допомоги, обмеженні видатків у бюджетах на 2024 та 2025 роки, поверненні невикористаних коштів від програм, пов’язаних із COVID-19, а також прискоренні процесу отримання дозволів на деякі енергетичні проєкти.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни