Бахмут ламає вже не тільки російську армію, а й російських найманців, — Зеленський

Бахмут залишається найгарячішою точкою на всій лінії фронту — понад 1300 кілометрів активних бойових дій. 20 Грудня, 2022, 08:30 Україна Переглядів: 244 Бахмут намагаються зламати Бахмут ще з травня. Фото: Getty Images

Ще з травня окупанти намагаються зламати наш Бахмут, але час іде, і Бахмут ламає вже не тільки російську армію, а й російських найманців, які прийшли на заміну втрачених армій окупантів, — йдеться у зверненні Президента Володимира Зеленського від 19 грудня.

“Лише вдумайтеся в це: Росія вже втратила в Україні майже 99 тисяч своїх солдатів. Днями буде 100 тисяч втрат окупантів. Заради чого? Відповіді на це запитання ні в кого в Москві немає. І не буде”, — зауважив очільник держави.

Вони ведуть війну і витрачають життя людей — інших людей, не своїх близьких, не свої власні життя, а інших, і лише тому, що якась там купка в Кремлі не вміє визнавати помилок і страшенно боїться реальності. Але реальність говорить сама за себе, — йдеться у зверненні.

“Я дякую всім нашим бійцям, які героїчно тримають Бахмутський напрямок, Соледар, Авдіївку, Мар’їнку, Кремінський напрямок та весь Донбас — регіон, який до приходу Росії був одним із найсильніших в Україні і який Росія руйнує просто до випаленої землі… Навіть така жорстокість ворогу нічого не дасть”, — запевнив Володимир Зеленський.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни