Австралія та Нова Зеландія посилили санкції проти Росії – Новини України

Австралія та Нова Зеландія посилили санкції проти Росії - Новини України

Фото: Вікіпедія

Австралія 24 лютого запровадила нові санкції проти Росії та пообіцяла додаткову військову допомогу Україні. Про це повідомляє сайт австралійського прем’єр-міністра.

– Уряд Австралії запровадив додаткові цільові фінансові санкції та заборони на поїздки щодо 90 осіб, а також цільові фінансові санкції щодо 40 юридичних осіб. До списку санкцій потрапили російські міністри, які відповідають за енергетику, природні ресурси, промисловість, освіту, працю, міграцію та здоров’я, – розповіли в уряді.

Крім того, серед тих, хто опинився під санкціями, названі учасники інформаційної кампанії Кремля та оборонні підприємства: концерн “Калашніков”, компанії “Адміралтейські верфі”, “Туполєв”, державний ракетний центр імені академіка В.П. Макєєва та Курганмашзавод. Крім цього, Канберра ще пообіцяла Києву безпілотники, які стануть військовою допомогою.

Нова Зеландія також запровадила санкції, що торкнулися 87 осіб, серед яких політики та військові, проінформувала глава МЗС країни Нана Махута. За словами міністра, це “один із найбільших раундів” антиросійських обмежень з боку Нової Зеландії.

Очікується, що президент США Джо Байден 24 лютого також оголосить запровадження нових санкцій проти Росії. Нові санкції, ймовірно, торкнуться близько 200 російських юридичних та фізичних осіб.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни