AVERS – величезний асортимент матеріалів та комплектуючих для виготовлення засобів зовнішньої та внутрішньої реклами

Будь-які засоби реклами є дієвими інструментами задля залучення нових клієнтів, збільшення обсягів продажу товарів та послуг та, як результат, сприяють підвищенню прибутковості бізнес-діяльності. Для виготовлення засобів зовнішньої та внутрішньої реклами, на кшталт вивісок, сіті-бордів, рекламних щитів та вивісок потрібні якісні матеріали, постачання яких здійснює компанія AVERS. Її послугами упродовж 26-ти років також користуються підприємства поліграфічної галузі та будівництва, організації, що займаються промисловим та архітектурним дизайном.

Асортимент продукції від компанії AVERS

До переліку продукції, яку можна замовити на сайті компанії AVERS входять вироби найбільш відомих преміальних брендів та фірм, що здійснюють виробництво матеріалів та комплектуючих для виготовлення засобів зовнішньої реклами, використовуються в поліграфічній та будівельній сфері. Асортимент товарів відзначається великим вибором кольорів, фактури та сфери можливого застосування.

В каталозі інтернет-магазину представлені різноманітні варіанти:

  • алюмінієвих композитних панелей та листового пластика на кшталт акрилу, полікарбонату, ПВХ-плівки та полістиролу;
  • плівок та банерних тканин, що дозволяють нанесення інформації за допомогою широкоформатного друкування;
  • кольорових самоклеючих плівок, вінілових тканин для виробництва тентової продукції та надувних плавзасобів. 

Окрім матеріалів, що мають безпосереднє відношення до виготовлення рекламної продукції тут можна придбати відповідні супутні товари та аксесуари на кшталт профілів та скотчу, клею та різноманітних інструментів.

Деякі з переваг співробітництва з компанією

Впродовж багатьох років існування компанією налагоджено тісну та взаємовигідну співпрацю з виробниками продукції таких всесвітньо відомих брендів як ECOBOND та Orafol, Kommerling та Octoplan, HPX та Plasti-Fix, матеріали яких слугують основою для виготовлення засобів зовнішньої та внутрішньої реклами, для оздоблення інтер’єрів та екстер’єрів різноманітних приміщень та споруд.

Фахівці компанії, зважаючи на значний досвід роботи, здатні порекомендувати клієнтам найбільш вигідні та оптимальні за співвідношенням «ціна-якість» рішення, які сприятимуть вирішенню та реалізації різноманітних за складністю завдань. Окрім професійних консультацій та порад, компанія пропонує клієнтам високоякісну обробку матеріалів з використанням високотехнологічного обладнання.

Завдяки власному автомобільному парку, розвиненій системі логістики та складським приміщенням площею майже 20 тис. кв. м, що обладнані клімат-контролем, компанія забезпечує доставку замовленої продукції в будь-який населений пункт нашої держави.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни