Аварійний водопровід на Ринковій ще має прослужити мінімум до квітня

У неділю, 30 січня, працівники КП «Калуська енергетична Компанія» відремонтували водопровід діаметром 1000 мм на вулиці Ринковій, повідомило комунальне підприємство в соціальних мережах.

31 Січня,
2022,
18:00
Калуш

Переглядів: 290


Протяжність аварійного водопроводу на вул. Ринковій — 840 метрів. Фото: Калуська енергетична Компанія

Йдеться про магістральний водопровід, від якого задержить водопостачання 90% калушан. Щоправда, у 2021 році проводили його реконструкцію.

Як повідомив «Вікнам» директор комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія» Петро Шевчук, на новий водопровід, вже діаметром 600 мм, комунальне підприємство не перейшло і поки що експлуатує старий. На місце пориву комунальники наклали хомут.

Нагадаємо, протяжність аварійного водопроводу на вул. Ринковій — 840 метрів. Станом на 2019 рік його реконструкція (а, фактично, — заміна) коштувала понад 10 млн гривень, тож проєкт розбили на дві черги.

Ще у 2019 році провели тендер на першу чергу, переможцем якого стало ТОВ «Карпат-Буд» з Калуша. Тендер оголошували на суму 4 млн 152 тис. гривень, а переможець торгів запропонував виконати роботи майже за 3,9 млн гривень. Проте у 2019 році роботи не були профінансовані, а договір з переможцем тендеру продовжили.

Роботи першої черги було виконано торік. Разом із тим оголосили тендер на другу чергу робіт — майже на 6 млн гривень, у якому переміг ТОВ «Кулєв-інвест» з Івано-Франківська з пропозицією 4,3 млн гривень. Таким чином загальна вартість робіт з реконструкції водопроводу склала близько 8,2 млн гривень.

Роботи планували завершити до початку опалювального сезону, проте через оскарження закупівлі договір з переможцем торгів з виконання робіт другої черги уклали лише наприкінці вересня. Як повідомив начальник управління будівництва і розвитку інфраструктури Богдан Грущак, роботи з реконструкції водопроводу в основному звершені — залишилося відновити дорожнє покриття, а підключення зі строгого на новий водогін планують на квітень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни