Астролог про 2023-й: Зеленський закінчить війну і піде раніше терміну, а Україна вступить до ЄС – Новини України

Астролог про 2023-й: Зеленський закінчить війну і піде раніше терміну, а Україна вступить до ЄС - Новини України

Фото: REUTERS/Clodagh Kilcoyne

Від Нового року традиційно чекають чудес та приємних сюрпризів. Українцям вони б точно не завадили. Може, опівночі з 31 грудня на 1 січня доля зробить черговий крутий віраж, але цього разу – на краще для країни та народу?

Трохи зазирнути в майбутнє, щоб дізнатися, що приготував для нас рік Чорного Водяного Кролика, kp.ua допомогла астролог Анастасія Макарова.

Війна затягнеться ще на рік

Астролог про 2023-й: Зеленський закінчить війну і піде раніше терміну, а Україна вступить до ЄС - Новини України

Астролог Анастасія Макарова. Фото: Марина Сердюк

– Головне питання – коли закінчиться війна? Військові припускають, що до літа. Встигнемо?

– В астрології одні планети рухаються повільніше за інші і навпаки. Тому такі глобальні події, як закінчення війни, можуть трохи розтягнутися за часом. Але результат зрозумілий: Україну не захоплять у цій війні. Я думаю, що максимум до кінця 2023 року ми повернемо території, окуповані з 24.02.22.

На Донбасі, як я казала давно, буде дуже велика війна з великою кількістю жертв як з боку України, так і РФ, а також мирних людей. Тому я продовжую рекомендувати людям евакуюватися. Максимум до кінця березня ми побачимо розв’язку щодо війни на сході країни. І величезне напруження пристрастей.

– Яку ціну ми заплатимо за перемогу?

– З астрологічної точки зору, у боях на сході, і це будуть найзапекліші бої від початку війни, втрати ЗСУ будуть нітрохи не менші за втрати РФ. Те, що відбувається зараз – це ще не кульмінація.

– «Кінець війни» що означатиме – ми поступимося Донбасом і Кримом чи ми їх повернемо?

– Питання щодо Донбасу та Криму вирішуватиметься на великій політичній арені. Я не бачу війни у Криму. І бачу вступ України до ЄС – є навіть більша ймовірність, що до кінця 2024 року. За цієї умови тему Донбасу та Криму буде вирішено.

Я думаю, що максимум до кінця 2023 року ми повернемо території, окуповані з 24.02.22

До цього моменту все, скоріше всього, буде без змін. Якщо навіть ЗСУ просунуться далі, РФ так просто не віддасть Донбасу.

– За оцінкою Залужного, яку наводить The Economist, у січні чи навесні на нас чекає напад з боку Білорусі. Наскільки успішним він буде?

– Якщо напад буде, то буде відбитий – кажу з впевненістю. По суті, він переноситься через рішення керівництва РБ не вступати в цю війну, але виходу у них немає. Так, у них нечисленна армія, але звідти підуть також війська РФ. Будуть бойові дії, але на даному етапі я не поспішала б говорити про захоплення якихось територій на заході. Поки що мирним людям їхати не треба. Думаю, ЗСУ успішно впораються із цією проблемою.

Новий рік можуть зіпсувати

– Настають свята. Який прогноз на цей період?

– Ризик обстрілів підвищений, особливо напередодні Нового року. Імовірність обстрілів є до 13.01, по березень – трохи менше. Це пов’язано з тим, що Марс «поверне» 13.01.23 і збільшуватиме швидкість до 17 березня. Це так звана планетарна петля – він нарощує швидкість, доки не досягне тієї точки, від якої поворот буде в інший бік.

Ризик обстрілів підвищений, особливо напередодні Нового року. Імовірність обстрілів є до 13.01

Марс буде у ретрорусі до 12.01.23. До цього ми спостерігали петлю Марса з 4.09.22. Ця петля має вплив на військові та історичні події, що ми й бачимо. Її дія триватиме до березня 2023 року.

– Які місяці будуть найгарячішими та в яких регіонах? Пік бойових дій уже минув чи він попереду?

– Пік для основної частини України ми вже пережили, але не пік для Донбасу. Найнебезпечніші – зима та друга половина 2023 року. Період до березня пов’язаний з петлею Марса, періоди з 1 до 22 січня та з 29 серпня по 31 грудня – з ретроградним Ураном.

– Нас можуть чекати ще якісь неприємні сюрпризи чи все найгірше, що могло статися, вже сталося?

– Звісно, можливі сюрпризи.

Порошенка до влади не допустять

– А щось хороше буде чи потрібно налаштовуватись на черговий важкий рік ?

– Транзитний Сатурн робив дуже важкий аспект у натальному Місяці для України – ми це бачили від початку військових дій. Це означало обмеження для народу та смерті людей. З цього аспекту Сатурн навесні переходитиме в інший знак. Весна може ознаменуватися тим, що люди почнуть повертатися на ті території, де жити раніше не могли. Маріуполь все одно звільнять, але спочатку – з більшою ймовірністю – Мелітополь.

Якщо говорити коротко про 2023 рік – у нас є великі шанси лідерства у цій нерівній війні. Велика допомога від партнерів. Але все ж таки повного завершення бойових дій на всій території України поки не видно – я говорю про території, окуповані з 24 лютого.

– Що загалом 2023 рік принесе Україні та українцям?

– Ми маємо перспективу членства в ЄС до кінця 2024 року. Йде зміна влади у цей період. Можливо, Зеленський завершить етап із війною та коректно передасть владу, бо він втомився. Він може піти раніше до кінця свого терміну. Президентом буде зовсім нова особа, а не хтось із попередніх чи старих кандидатів.

Притула або Арестович (це питання зараз астрологам ставлять часто) президентами не будуть, у цих людей інші завдання

Швидше за все, з молодих та перспективних у форматі Разумкова, наприклад. Звичайно, Притула чи Арестович (це питання зараз астрологам ставлять часто) президентами не будуть, ці люди мають інші завдання. Порошенка до влади не допустять ті, хто там буде.

– Що взагалі відбуватиметься з планетами наступного року і як це на нас вплине?

– Плутон зараз переходить з Козерога до Водолія – це значний перехід для всього світу. Плутон пов’язаний із трансформацією, з масами, з дуже глобальними процесами. Наприклад, після переходу Плутона на знак Лева, що сталося востаннє 1939 року, спалахнула Друга світова війна. Він був у цьому знаку до 1957 року. У цей період з’явилася ядерна зброя.

Остаточно Плутон перейде на знак Водолія у 2024 році та пробуде у ньому до 2043 року. Водолій – знак свободи. Ми побачимо багато нових технологій, багато нових вільних напрямів думки, творчості та реалізації. Для України це також відобразиться у важливих змінах у владі, законодавстві, правовій системі, тому я й говорю про можливість вступу в ЄС до кінця 2024 року – у 2024 році Плутон повністю змінить знак.

Також знаки змінять Юпітер та Сатурн. Юпітер – це соціальні, культурні процеси, світогляд та освіта. Ці системи змінюватимуться. Сатурн – планета відповідальності, порядку, закону. Для України Сатурн – це планета-управитель Асцендента (Асцендент – знак, що піднімається на східному горизонті в момент народження, тобто для України це знак Овна. – Авт.). Для України це означає великі зміни на законодавчому рівні, в першу чергу, а також зміни щодо позиції країни на світовій політичній арені. Я думаю, це буде ухвалення багатьох нових законів та нові проєкти з партнерами.

До Гааги дійдуть лише пішаки

– Все частіше пишуть про обстріл прикордонних областей РФ нібито з боку ЗСУ. Війна може перейти на територію Росії?

Ми повинні геть-чисто забути про те, що все військове керівництво РФ дійде до Гааги. Частково вони будуть ліквідовані самою владою

– Україна поки не заходитиме на території РФ, це буде видно до кінця літа. Це буде авіація, не наземні операції у великому масштабі. Особливо небезпечним, але дуже важливим для РФ буде травень. Зміни можуть торкнутися влади та світового статусу.

Також важкими для РФ будуть зима та березень. Партнери налаштовані допомагати їм до кінця літа – до цього часу буде активним аспект Урану, який відповідає за це.

На відміну від України, для Росії війна 2023 року не закінчиться. Мобілізація продовжиться і буде жорсткішою, а втрати будуть жахливими. Військові дії для Росії продовжаться у 2024 році, а наслідки поширяться й надалі.

– Російське керівництво, військове зокрема, повністю відповість за злочини чи залишиться безкарним?

– Ми повинні геть-чисто забути про те, що все військове керівництво дійде до Гааги. Частково їх буде ліквідовано самою владою. До Гааги дійдуть деякі окремі значущі особи та пішаки. Про те, що туди потраплять усі, ми можемо навіть не мріяти, як і про те, що настане повна справедливість – світова спільнота не повністю ізолює Росію. Вона розвиватиметься, просто в іншому ключі. У кращому разі Гаазький суд чекає хоча б кількох головних ініціаторів війни.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни