Асортимент медикаментів та переваги їх придбання в мережі аптек «Здорова Родина»

Мережу аптек «Здорова Родина» можна зустріти в кожному великому місті, адже за 25 років діяльності аптечна мережа завоювала прихильність покупців та зайняла лідируючі позиції в фармацевтичному рітейлі України. Щодня команда професіоналів обслуговує покупців у більш ніж 500 аптеках, надаючи їм можливість максимально зручно придбати або забронювати медикаментозні препарати, оформивши попереднє замовлення на сайті. Аптекарська мережа «Здорова Родина», до якої входить зокрема аптека Галич, дозволяє максимально оперативно уточнити наявність/відсутність окремих препаратів, що складу яких входить певний вид діючої речовини, за необхідності – замовити аналоги чи замінники та провести порівняння цін на відповідні ліки.

Асортимент медикаментів та лікарських препаратів

В кожній з аптек, що входять до складу мережі «Здорова Родина» кожен клієнт знайде достатньо великий асортимент лікарських препаратів, медикаментів, що відпускаються за рецептами, вітамінів та біологічно-активних добавок, що виготовлені на вітчизняних фармацевтичних підприємствах чи імпортовані з закордону. Окрім суто медичних препаратів в аптеках завжди можна придбати різноманітні види:

  • товарів для дітей та дорослих, людей з різноманітними вадами здоров’я та пенсіонерів, жінок, які очікують народження дитини чи мають на утриманні маленьких дітей;
  • лікувальної косметики та засобів особистої гігієни, засобів для повноцінного догляду за шкірою обличчя та рук, за волоссям тощо;
  • вітамінів, БАДів, препаратів з високим вмістом калію та магнію, для придбання яких не потрібно спеціальних лікарських рецептів.

Відвідувачі мережі аптек «Здорова Родина» мають можливість відстежувати ціни на певні види медикаментів чи інших виробів та купляти їх за спеціальною акційною вартістю, передбаченою в розділі «Хіт-ціна». Клієнти, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом та обмеження щодо самостійного пересування (чи з інших причин) можуть замовити послугу доставки придбаних медикаментів через кур’єра чи через поштові відділення.

Медикаменти суто для жіночого використання

Особлива група медикаментів, що завжди користується попитом окремої категорії покупців – знеболюючі при місячних у жінок. Завдяки таким препаратам, які у великому асортименті представлені в мережах аптек «Здорова Родина», жінки можуть значно полегшити больові симптоми під час місячної менструації та повернутися до звичного ритму життя.

До переліку медикаментів, застосування яких рекомендовано для зниження менструальних болів, включено різні види анальгетиків, на кшталт парацетамолу, анальгіну та ацетилсиліцилової кислоти, спазмолітиків –  спазмалгону, Но-шпи, дротаверину та нестероїдних протизапальних препаратів – німесилу, кетанову, дексалгіну та ібупрофену, який можуть приймати навіть дівчатка-підлітки. Задля нормалізації жіночого циклу та зменшення симптомів ПМС можна користуватися також гормональними медикаментами, призначення яких можливе після відповідного обстеження у кваліфікованого спеціаліста.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни