Арахамія закликав Торохтія скласти мандат після розслідування про відпочинок у Болгарії – Новини України

Арахамія закликав Торохтія скласти мандат після розслідування про відпочинок у Болгарії  - Новини України

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія закликав нардепа Богдана Торохтія скласти мандат через “поведінку під час війни”. Ймовірно, мається на увазі відпочинок у Болгарії та купівля дорогих авто під час повномасштабного вторгнення. Крім того, Арахамія розповів, що Торохтій отримував з бюджету компенсацію за оренду житла, паралельно купуючи елітну нерухомість. 

– Наше терпіння не вічне. Богдан Торохтій мав час на те, щоб пояснити свою поведінку під час війни і спробувати хоча би якось реабілітуватися. Як варіант – продати щось з елітного автопарку своєї родини і передати кошти на потреби оборони. Це нікого не виправдовує, але хоча би дає зрозуміти, що людина усвідомила свою помилку і більше так не вчинятиме. Але нічого з цього зроблено не було. Більше того, ми дізналися, що поки родина Богдана Торохтія купувала елітне майно, сам він продовжував отримувати з бюджету компенсацію за оренду житла. Тому: 1. Він має повернути отримані гроші в бюджет. 2. Він має скласти депутатський мандат. 3. Я негайно ініціюю його виключення з фракції, – написав Арахамія. 

Менш як тиждень тому, 3 серпня, Арахамія в інтерв’ю “РБК-Україна” стверджував, що Торохтію офіційно оформили  відпустку разом із дитиною у серпні 2022 року. Тоді голова фракції сказав, що некоректно порівнювати кейс Торохтія із відпочинком Юрія Арістова на Мальдівах. За словами Арахамії, у випадку з Торохтієм більше винна його дружина Аліна Левченко, яка звикла демонструвати розкішний спосіб життя у соцмережах.

31 травня журналісти Bihus info опублікували розслідування, у якому розповіли, що Торохтій під час повномасштабного вторгнення разом із дружиною відпочивали на узбережжі Болгарії та придбали три авто. Через це держпідприємство “Антонов” провело службову перевірку Аліни Левченко, яка є радницею виконувача обов’язків генерального директора заводу. Порушень комісія не виявила.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни