“Антитіла” презентували оновлений “Щедрик”

Carol for the Charity – оновлена версія всесвітньо відомого “Щедрика” 12 Грудня, 2022, 09:30 Україна Переглядів: 119 Carol for the Charity – оновлена версія всесвітньо відомого “Щедрика”

Напередодні новорічно-різдвяних свят гурт “Антитіла”, ансамбль Верьовки та дитячий хоровий ансамбль “Зернятко” за підтримки Міністерства закордонних справ України презентували Carol for the Charity. Вони закликають допомогти дітям, які постраждали від війни, задонативши у фонд Олени Зеленської, пише “Showbiz.24.tv.ua”.

“Щедрик” Миколи Леонтовича став символом і мелодією різдвяної любові і тепла обіймів у всьому світі. Сьогодні українці заспівали цю пісню з іншими словами, що їх написала війна – Carol for the Charity.

Гурт “Антитіла” представив Carol for the Charity

Колектив розповів, що створював Carol for the Charity разом з легендарним хором імені Верьовки, а також з дітьми, які попри атаки ворогів, тривоги та блекаути досі залишаються в Україні, продовжують співати.

Carol for the Charity – оновлена версія всесвітньо відомого “Щедрика”. Saatchi & Saatchi Ukraine адаптували текст колядки до сучасних реалій, щоб допомогти українським дітям бути почутими у цей нелегкий час.

Слухайте, шазамте пісню і донатьте заради перемоги і наближення не військового, а мирного Різдва в Україні і дзвінкого дитячого сміху на свята. Допоможіть українським дітям, які постраждали від війни, зробивши донат у Фундацію Олени Зеленської,
– закликали виконавці.


"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни