Андрющенко: РФ сотнями тягне зуби дракона в бік Запоріжжя та Херсону – Новини України

Андрющенко: РФ сотнями тягне зуби дракона в бік Запоріжжя та Херсону - Новини України

Фото: uainfo.org

РФ масовано звозить у напрямку Запоріжжя та Херсону пірамідальні протитанкові конструкції, відомі як «зуби дракона». Про це у своєму телеграм-каналі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

– Рух військових автівок та вантажів, військового напряму не зменшується. Сотнями тягнуть “зуби дракону” через Маріуполь в бік Запоріжжя та Херсону. Потужності двох бетоних заводів не вистачає на всі потреби окупантів, а цивільне будивництво взагалі втратило приоритет, – наголосив Андрющенко.

Про те, що РФ активно укріплює та фортифікує свої позиції на запорізькому напрямку та біля Маріуполя, раніше повідомляла британська розвідка. За даними відомства,  «зуби дракона» встановлюються країною-окупантом, щоб  запобігти будь-якому швидкому просуванню України в разі прориву ЗСУ.

 Напередодні військове командування РФ офіційно оголосило про відведення військ із Херсона. Командувач військ РФ в районі так званої “спеціальної воєнної операції” Сергій Суровікін доповів міністру оборони Сергію Шойгу, що перебування на правому березі Дніпра безперспективно.  У відповідь радник голови Офісу президента Михайло Подоляк наголосив, що Україна не бачить ознак того, що РФ залишає Херсон без бою. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни