Андрій Шевченко зіграв у футбол з першою протезованою в Україні дівчинкою

6-річна Марина отримала сьогодні надзвичайного напарника для гри в футбол — легенду, володаря «Золотого м’яча» Андрія Шевченка. Амбасадор платформи UNITED24 навідав Марину та інших дітей у лікарні «Охматдит». 03 Квітня, 2023, 12:30 Україна Переглядів: 284 І от сьогодні Марина продемонструвала свої успіхи: під час гри стояла на протезі, а била здоровою ніжкою. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Відомий у всьому світі український футболіст Андрій Шевченко, який є амбасадором платформи UNITED24, прибув у Київ та завітав до дитячої лікарні “Охматдит”, повідомляють “Вікна” з посиланням на пресслужбу “UNITED24”.

Ця дівчинка — перша дитина з ампутацією через травмування внаслідок російського обстрілу, яку протезували в Україні. 

До повномасштабної війни Марина жила у містечку Високопілля Херсонської області. Одного дня в їхній будинок влучила російська ракета. Через вибух дівчинці відірвало ногу. Довгий час у лікарні вона зовсім не рухалася. А коли нарешті підвелася, лікарі почали реабілітацію саме з футболу.

І от сьогодні Марина продемонструвала свої успіхи: під час гри стояла на протезі, а била здоровою ніжкою.

Шевченко ж відбивав її передачі й захоплено коментував: “Марино, ти супергравець! Дуже круто виходить!”.

Попереду в Марини ще довгий шлях реабілітації. Також дівчинка навчається у Школі Супергероїв. Усмішка на її обличчі сьогодні запевняє нас: ця дівчинка пройде всі випробування і буде знову радіти життю!

“Дякуємо нашому надзвичайному амбасадору за велике добре серце! За кожну дитячу усмішку”, – наголосили у UNITED24.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни