«Амазон»: як робити покупки з України

Напевно, немає такої людини, яка б цікавилася інтернет-комерцією та не знала б про «Амазон». Це найбільший у світі торговий майданчик. Причому Amazon не тільки продає власну продукцію, але й допускає на нього офіційних представників або виробників.

Офіси та склади «Амазон» працюють як у США, так і в багатьох європейських країнах. Але при цьому пряма доставка з Amazon до України не працює. Отже, знадобиться допомога мейл-форвардингової компанії. Вона виступить у ролі посередника, прийнявши товар на території Америки та доставивши його вам. Найкращі умови з пересилання пропонує компанія EasyXpress — дізнатися детальніше про доставку з «Амазон» в Україну можна за посиланням https://easyxpress.com.ua/uk/content/amazon.

Чому варто купувати на «Амазон»

Головний плюс цього торгового майданчика полягає в тому, що на ньому працюють лише офіційні представники великих компаній, до того ж він практично у 99% випадків стає на бік клієнта. Отже, якщо замовлений товар буде бракований або з якимись дефектами, якщо він не відповідатиме опису, то ви можете зажадати компенсацію або взагалі повне повернення витрачених коштів.

Також до плюсів можна віднести такі пункти:

  1. Висока якість товарів. Не секрет, що на американський ринок надходить продукція від перевірених виробників, які суворо контролюють усі процеси та дотримуються чинних нормативів.
  2. Величезний вибір продукції. США – світовий лідер, який має найбільший ринок. Багато товарів виготовляються виключно під США, в інших країнах вони не продаються.
  3. Доступні ціни. Дехто вважає, що в Америці товари коштують дорожче через високі зарплати та доходи. Але за фактом це не так. Багато на що ціни в США нижчі, ніж в Україні.
  4. Високі знижки. Причому вони реальні, а не як в Україні. У сезон розпродажів знижки досягають 40–70%.
  5. Товари для будь-якого бюджету. В Америці доступно придбати як недорогу продукцію, так і брендову.

Єдиний мінус полягає в тому, що доведеться чекати на доставку довше, ніж у тому разі, коли купувати товар в Україні. Але якщо вибрати якісну мейл-форвардингову компанію, то все пройде максимально швидко. Наприклад, доставка товарів із США з допомогою EasyXpress займає 4–7 робочих днів.

Як купувати

Все, що вам потрібно зробити, — це зареєструватися на EasyXpress. Ви отримаєте доступ до особистого кабінету та власної адреси на складі в США, на яку потрібно буде робити замовлення. Далі все стандартно. Заходьте на «Амазон», вибирайте товари, що сподобалися, і купуйте їх (оплату можна зробити звичайною банківською карткою).

Посилка відправляється на склад EasyXpress, після чого її перешлють до України.

Забрати своє замовлення можна в Києві. Також діє послуга безкоштовної доставки Україною «Новою поштою». Оплата здійснюється лише за вагу посилки — жодних додаткових платежів не передбачено.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни