Актор з Калуша створив перший авторський курс “Ажнова від Ажнова”

Відомий актор родом з Калуша Віталій Ажнов вже 8 років викладає акторську майстерність та сценічне мовлення для студентів в профільних вишах Києва. А нещодавно калушанин створив перший авторський курс «Ажнова від Ажнова P.S.чуттєвість слова» для всіх охочих. 03 Травня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 350 Під час заходу вдалося зібрати майже 25 000 грн. на підтримку ЗСУ Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У коментарі «Вікнам» Віталій Ажнов розповів, що завжди хотів поділитися знаннями не лише для студентів вишів:

 «Мені завжди хотілося поділитися своїми знаннями для будь-кого охочого, тому власне в нинішніх реаліях мені здалося, що поезія це те, що може надихати і може бути арттерапією. Тому я створив поетичний курс «Ажнова від Ажнова. Р. S. чуттєвість слова», де ми на основі віршів займаємося ораторським мистецтвом, акторською майстерністю і поетично медитуємо».

Так, днями відбувся  благодійний поетичний вечір «Між нами ґрат немає», де учасники авторського курсу виступили перед глядачем. Кожен самостійно вибирав собі по два вірші впродовж двох місяців і працював над ними.

Поетичний вечір вдався на славу.

«Я дякую кожному, хто був поруч, хто допомагав, підтримував, вірив, вражав, захоплював (цей список можна продовжувати довго) впродовж цих двох місяців, які пролетіли, як один день! Це була унікальна поетична подорож, сповнена любові, натхнення і безліч вікриттів! І я вже трохи ностальгую!Я з впевненістю можу сказати, що разом ми зробили багато звершень! І ми вже трохи інші!Було б добре, якби все завжди відбувалось полюбовно, бо саме тоді збираєш багато плодів!Складно передати свої відчуття і емоції, їх складно описати буквами!» — написав Віталій Ажнов в Фейсбуці.

Окрім того, під час заходу вдалося зібрати майже 25 000 гривень для 128-мої окремої бригади Сил територіальної оборони, роти бригадної розвідки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни