Актор Гліб Михайличенко, який підтримував ЗСУ, переїхав до РФ – Новини України

Актор Гліб Михайличенко, який підтримував ЗСУ, переїхав до РФ - Новини України

Фото: facebook.com/gleb.mikhaylichenko

Український актор Гліб Михайличенко, який підтримував ЗСУ після повномасштабного вторгнення РФ, переїхав до Росії. Артист працює у російській компанії, яка займається зйомкою інтерв’ю та інших комерційних роликів. Це помітив театральний режисер Олександр Жила, який опублікував скріншоти відео російського продакшну, де зображено актора, та його закритого профілю у соцмережах.

– Вау. Круто, що ще сказати, – підписав пост Жила.

Колега Михайличенка Римма Зюбіна також обурилася вчинком артиста. У соцмережах вона поцікавилася, як може виникнути ідея зрадити свою країну в умовах війни.

– А коли актор 2022-го їздить з концертами до наших військових, а 2023 року опиняється в Росії. Це як? Мені хтось може пояснити, що там у голові? Яка ж мудра казочка “Фарбований Лис”, і скільки ще чарівних перевтілень до та після перемоги чекає на нас, – уточнила Римма.

У Театрі юного глядача, де раніше працював Михайличенко, відхрестилися від актора, заявивши, що він переїхав до РФ після припинення співпраці з установою. Батьки хлопця, актори Максим та Олена Михайличенко, поки що жодним чином не прокоментували скандал.

– Наші любі юні глядачі та їхні батьки! Наразі у театральній спільноті поширюється інформація про актора, який переїхав до країни-агресора. Хочемо наголосити, що вищезгаданий актор переїхав до Росії після того, як закінчив роботу в нашому театрі, – заявили у театрі.

Глібу 24 роки. У 2019-му він закінчив університет ім. І. Карпенка-Карого, після чого потрапив до трупи ТЮГу. Українським глядачам він відомий за ролями у серіалах “Кохання без гальм”, “Спадкоємиця мимоволі”, “Жіночий лікар-3”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни