Аферисти від “заступника голови Калуша” виманювали 90 тис. гривень на “десятку”

На жаль, не припиняються випадки, коли шахрайським способом недобросовісні люди намагаються заволодіти чужими коштами. 24 Жовтня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 1002 Міський голова закликає бути пильними, і перед тим, як переказувати кошти — перевіряти правдивість запиту

Аферисти вишукують все нові й нові форми та підстави. Людську довірливість випробовують на нібито потребах ЗСУ.

Про це ідеться на Фейсбук-сторінці міського голови Андрія Найди, інформують “Вікна”. Цього разу псевдоволонтери під іменем заступника міського голови Богдана Білецького просять у місцевого підприємця суму чималу суму коштів.

“Ось маємо свіжий приклад збору коштів, який застосовують зловмисники у нашій громаді (відео додається): псевдоволонтер представляється заступником міського голови Богданом Білецьким і просить у нашого місцевого підприємця 90 тисяч гривень з наче благородною метою – допомогти десятій гірсько-штурмовій бригаді…”, — йдеться в повідомленні.

Міський голова закликає бути пильними, і перед тим, як переказувати кошти — перевіряти правдивість запиту. Очільник громади наголошує, що ані сам особисто, ані заступники збором коштів не займаються, в тому числі на ЗСУ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни