Адвокат калуського псевдоволонтера Віталія Хемича захворів

На 30 січня 2023 року у Калуському міськрайонному суді було призначено продовження розгляду справи про обвинувачення Віталія Хемича у незаконному використанні благодійних пожертв з метою отримання прибутку та шахрайстві (ч.3  ст. 201-2, ч.1 ст. 190, ч.2 ст. 190 КК України). 30 Січня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 1075 Віталію Хемичу загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з конфіскацією майна Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Суд мав допитати ще двох свідків у справі, зокрема, брата обвинуваченого Олега Хемича. Однак засідання перенесли за клопотанням адвоката підсудного — через його хворобу, повідомляє “Інформатор.Калуш”.  

Як повідомляли “Вікна”, у справі про обвинувачення Віталія Хемича є чотири свідки. Двох свідків суд заслухав раніше. Також свідчення суду вже надали потерпілі.

Нагадаємо, що у суді свідчив переможець “Голосу країни” Сергій Лазановський та відома блогерка Тетяна Самбурська.

За даними слідства, з травня по серпень 2022 року Віталій Хемич, позиціонуючи себе волонтером, через соціальну мережу збирав кошти для допомоги Збройним силам України та особам, які потребують допомоги у зв’язку з військовою агресією росії проти України. Повідомляли про те, що задокументовано свідчення 16 потерпілих, у яких зловмисник видурив понад 1 млн 734 тисяч гривень.

23 вересня Калуський міськрайонний суд обрав запобіжний захід щодо Віталія Хемича. За клопотанням прокуратури його було взято під варту строком на 60 діб під заставу у розмірі 198 тисяч 480 гривень. 28 вересня після сплати застави Віталій Хемич вийшов із СІЗО.

Віталію Хемичу загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з конфіскацією майна. Також одна з потерпілих вимагає відшкодування моральної шкоди.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни