Адамюк знову забиває — “Дніпро-1” перемагає

“Дніпро-1” здобуває третю перемогу в чемпіонаті УКраїни та стає єдиною командою, яка ще не отримувала м’ячів у свої ворота. 13 Вересня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 171 Адамюк провів на полі весь матч та на 62-ій хвилині поклав переможний початок своєї команди

Такий успіх “спортклубівців”, звісно ж, не обходиться без чудової гри футболіста Володимира Адамюка із Сівки-Калуської, який встигає відмінно справлятись як в захисті, так і в атаці, пише sport.if.ua.

Матч третього туру проти “Металіста 1925” — чергове тому підтвердження. Харків’яни нічого не змогли протиставити учаснику Ліги Конференцій — 3:0.

Адамюк провів на полі весь матч та на 62-ій хвилині поклав переможний початок своєї команди.

Довідка. Володимир Володимир Адамюк народився 17 липня 1991 року в селищі Сівка-Калуська, що розташоване в Калуському районі. Кар’єру футболіста розпочав на теренах рідної Івано-Франківщини. Виступав за команди СДЮШОР (Калуш), ФК «Калуш» (Калуш), ФК «Тужилів» (Тужилів) і «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада). В турнірах чемпіонату і кубка Івано-Франківської області сезону 2012 року провів 32 матчі і забив 7 м’ячів. 1 березня 2013 року Володимир офіційно став гравцем першолігового ФК «Кримтеплиця» (Молодіжне). За команду зіграв один сезон, на полі з’являвся дев’ять разів.

З 2013 по 2015 рік був гравцем дніпродзержинської «Сталі», яку покинув офіційно вільним агентом 1 лютого 2016 року. За два роки проведених у клубі зіграв 71 матч і забив 9 м’ячів. Там він був основним центральним захисником і потрапляв у символічну збірну туру двічі. Дніпроздержинці посіли друге місце і зза деяких причин отримали право грати в еліті. У Чемпіонаті України, як і його команда, дебютував у матчі проти київського «Динамо». На перших хвилинах після удару Адамюка м’яч рикошетом залетів у ворота і було зараховано автогол на Мігела Велозу.

18 лютого того ж року стало відомо, що Адамюк підписав угоду з «Дніпром» до кінця сезону 2015/2016. У липні 2017 року уклав річну угоду з рівненським «Вересом».

Грав за ФК «Львів». Адамюк хотів покинути “Львів”, щоб перейти в ізраїльський “Маккабі”, але клуб відмовився продавати гравця.

Володимир Адамюк повернувся в дніпропетровський клуб наприкінці грудня 2019 року, уклавши контракт на три роки.