90-95% військової техніки відновлюють виїзні ремонтні бригади “Укроборонпрому”

Виїзні ремонтні бригади Укроборонпрому відновлюють 90-95% військової техніки безпосередньо на лінії зіткнення або у «сірій» зоні. Це ремонти різної складності, просто неба, за будь-якої погоди, вдень та вночі. 14 Грудня, 2022, 10:30 Україна Переглядів: 146 Виїзні ремонтні бригади “Укроборонпрому” відновлюють як українську, так і російську трофейну техніку

Особистий рекорд рембригади на цьому відео — 7 відновлених машин за добу трьома особами, інформує пресслужба державного концерну “Укроборонпром”.

Виїзні ремонтні бригади “Укроборонпрому” відновлюють як українську, так і російську трофейну техніку.  

Часто у трофейних зразках бронетехніки наші військові знаходять награбовані у мирного населення речі: порохотяги, чайники, кавоварки.

Як відбувається відновлення техніки на передовій?

Спочатку — розмова з екіпажем як до прибуття ремонтної бригади на передову, так і під час виїзду. Це дозволяє заздалегідь подбати про необхідні запчастини. Далі — огляд машини по прибутті: максимально швидко встановлюють проблему і переходять до ремонту.

Військова техніка з тяжкими бойовими пошкодженнями відтягується на майданчики для ремонту або в безпечне місце, де її можна ремонтувати.

З перших днів повномасштабного вторгнення мобільні ремонтні бригади стали невидимим фронтом та швидкою допомогою для техніки ЗСУ.

Вони не вважають себе героями. Ремонтувати техніку на самій лінії зіткнення — це для них обов’язок і перед військовими, і перед країною. Та для нас вони — герої. Герої оборонки., зазначають в “Укроборонпромі”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни