9 ветеранів з Франківщини отримали відшкодування на ведення бізнесу

З Івано-Франківської області 9 ветеранів-підприємців отримали відшкодування 20 тисяч на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. 17 Березня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 29 Ілюстроване фото. Ветерани можуть отримати кошти без конкурсу та збору документів за 10 днів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ветерани, а також їхні близькі родичі, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, можуть отримати кошти без конкурсу та збору документів за 10 днів після погодження заявки.

Це чудова можливість розпочати чи розвинути власну справу. Нею можуть скористатись ветерани, їхні близькі, а також родини загиблих захисників і захисниць, інформують “Вікна” з посиланням на інформацію Українського ветеранського фонду.

Ветерани можуть придбати сільськогосподарське знаряддя, засоби захисту рослин, теплиці, поливні системи, насіння, доїльні апарати, маслобійні, інкубатори, генератори, комбікорми, поїлки, годівнички, ноутбуки та все, що необхідно.

Як це працює?

  • заповніть заявку на сайті: https://20000.mva.gov.ua/
  • додайте копії документів (паспорт+прописка, виписку чи витяг з ЄДР про ФОП, чек покупки, яку ви зробили після 24 лютого
  • отримаєте кошти протягом 10 днів після схвалення заявки

Український ветеранський фонд уже допоміг 162 ветеранам та їхнім родинам з усієї України.

Деталі про програму можна дізнатися за посиланням. Програма діє до завершення воєнного стану.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни