87 хромбуків отримала від Google Калуська громада

Хромбуки будуть розподілені між закладами загальної середньої освіти для забезпечення якісного проведення (при потребі) освітнього процесу дистанційно як для учнів, так і для педагогічного колективу. 10 Листопада, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 504 Хромбуки освітяни отримали в межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”. Фото: Калуська міська рада

Ці пристрої виробництва фірми Google працюють на операційній системі Chrome OS, інформують “Вікна” з посиланням на офіційну інформацію.

Хромбуки освітяни отримали в межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю” завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Загалом, Івано-Франківщина отримала 2147 гаджетів для викладачів та вчителів закладів професійної і загальної середньої освіти.

Chromebook — це новий тип комп’ютера, який допомагає швидше та легше виконувати різноманітні завдання. Він працює на базі ОС Chrome — операційної системи з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни