80 тисяч доларів вилучили в Івано-Франківську в лікаря, впійманого на хабарі

Під час обшуку правоохоронці вилучили в підозрюваного неправомірну вигоду та готівку на загальну суму 80 000 доларів США, походження якої на даний час перевіряється. 13 Вересня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 639 Під час обшуку правоохоронці вилучили в підозрюваного неправомірну вигоду та 80 000 доларів США Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури лікарю медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) повідомлено про підозру в зловживанні впливом (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, медик за грошову винагороду «вирішив» питання про продовження мешканцю Прикарпаття призовного віку II групи інвалідності.

Він переконав чоловіка з інвалідністю в тому, що за певну суму коштів йому продовжать групу інвалідності на три роки.

За 1000 доларів США лікар пообіцяв вплинути на голову та членів комісії бюро медико-соціальної експертизи, які уповноважені на прийняття такого рішення. Чоловіку оформили необхідну медичну документацію про проходження лікування та продовження вказаної групи.

Під час обшуку правоохоронці вилучили в підозрюваного неправомірну вигоду та готівку на загальну суму 80 000 доларів США, походження якої на даний час перевіряється.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській областіза матеріалами управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР Нацполіції України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни