8 тисяч гектарів відведено під вирощування озимих культур, — “Ґудвеллі Україна”

Провідна аграрна компанія Прикарпаття “Ґудвеллі Україна” повідомила про активну посівну кампанію. 11 Травня, 2023, 18:30 Калуш Переглядів: 144 Аграрії запланували посіяти 2,9 тисячі гектарів кукурудзи і 2,3 тисячі гектарів сої Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Весна — наші батько і мати, а як не посієш — не будеш збирати”. Українці споконвіку були дуже працьовитими, і в такі погожі дні, як сьогодні, доброго господаря вдома не застанеш — вирушай у поле! Так і у нас, активно триває посівна — тримаємо економічний фронт”, — інформує пресслужба ТзОВ “Ґудвеллі Україна”.

Аграрії запланували посіяти 2,9 тисячі гектарів кукурудзи і 2,3 тисячі гектарів сої. Тим часом росте і міцніє озимина (пшениця, ячмінь, ріпак), за якими теж потрібен нагляд і вчасне використання засобів для захисту рослин. Загалом 8 тисяч гектарів відведено під вирощування озимих культур.

“Тож, як завершимо посівну, будемо готуватися до збору урожаю. З вірою в ЗСУ працюємо заради кращого майбутнього!” — кажуть у провідній агрокомпанії краю.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни