8 службовців відстронили від роботи у Калуші через небажання вакцинуватися проти коронавірусу

9 лютого на оперативній нараді у міськвиконкомі Калуський міський голова Андрій Найда повідомив, що через відсутність щеплення проти коронавірусу від роботи відсторонено 8 працівників міської влади та її структур.

09 Лютого,
2022,
13:00
Калуш

Переглядів: 489


Ілюстроване фото. У Калуській громаді однією дозою вакцинувалися майже 51%, двома дозами — близько 48,5%

Зокрема, по одному працівнику виконавчого комітету, управління сім’ї, молоді, фізкультури і спорту, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, комунального підприємства «Калушавтодор» і комунального закладу «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та двох працівників комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія», інформують “Вікна”.

За словами міського голови Андрія Найди, за останній тиждень приріст частки вакцинованих працівників міської влади, комунальних підприємств, установ та закладів охорони здоров’я громади становить 1%.    

Нагадаємо, 31 січня вступив в дію наказ Міністерства охорони здоров’я, за яким мають бути відсторонені від роботи без збереження зарплати працівники державних і комунальних закладів охорони  здоров’я,  органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ і організацій, які не щеплені проти коронавірусу.  Вимога не поширюється на людей, які мають протипоказання до щеплення чи недавно перехворіли на COVID-19.

Щодо вакцинації проти коронавірусу у Калуській громаді, то станом на 9 лютого працівники міського центру зробили 68 071 щеплення. У тому числі 33 049 (+439 за тиждень) людей пройшли повний курс вакцинації, 565 осіб (+124 за тиждень) — уже отримали третю дозу вакцини та одна людина щеплена додатковою дозою.

Частка вакцинованих мешканців Калуської громади (з тих, які підлягають щепленню) є такою: однією дозою вакцини — майже 51%, двома дозами — близько 48,5%. Приріст за останній тиждень — у межах 1%.

Раніше йшлося, що у Калуші вчительку, яка відмовилась вакцинуватись, не поновили на роботі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни