62 тисячі мальків. На Прикарпатті річки зарибнили фореллю

Упродовж 17-18 серпня 2023 року державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу здійснював контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів у річку Бистриця Надвірнянська та річку Прут на території Надвірнянської ОТГ Івано-Франківської області. 21 Серпня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 194 У водойми випущено майже 62 тисячі мальків форелі. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Всього за 2 дні у водойми випущено майже 62 тисячі мальків форелі. Зарибок у річку випускали в кількох місцях, що забезпечує кращі умови для виживання молоді риб, забезпечення їх кормом, збереження від хижаків, зумовлює поширення форелі на ділянки значної протяжності вздовж русла річки, повідомляє Державна екологічна інспекція Карпатського округу.

Вирощування зарибку здійснено Рибоводним форелевим заводом “Лопушно” за державні кошти. Зарибнення відбувалося відповідно до Науково-біологічного обґрунтування проведення заходів зі штучного відтворення аборигенних представників іхтіофауни в річкових басейнах Дунаю та Дністра (на період 2022-2024рр.).

Державна екологічна інспекція Карпатського округу нагадує рибалкам дотримуватись правил рибальства! На Прикарпатті та Буковині заборонено ловити форель на період нересту з 1 вересня до 31 грудня. Розмір компенсації шкоди внаслідок незаконного вилову форелі становить 7 225 грн за один екземпляр (незалежно від розміру та ваги риби).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни