40-річну калушанку судитимуть за самовільну прибудову до квартири

Жінка розширила квартиру на самовільно зайнятій ділянці, яка перебуває у комунальній власності Калуської міської ради. 08 Вересня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 2407 Ілюстративне фото. Жінка, всупереч закону, здійснила самовільне будівництво капітальної споруди Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За процесуального керівництва Калуської окружної прокуратури 31 серпня 2023 року скеровано до Калуського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно 40-річної жительки Калуша за фактом самовільного будівництва капітальної споруди на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 3 ст. 197-1 Кримінального кодексу України).

Слідство встановило, що жінка, всупереч встановленому законом порядку, здійснила самовільне будівництво капітальної споруди — прибудови до квартири, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську окружну прокуратуру.

Так, збудовано фундамент із бетону та стіни із цегли на самовільно зайнятій ділянці, яка розташована у Калуші на вул. Хмельницького та перебуває у комунальній власності Калуської міської ради.

На даний час кримінальне провадження перебуває на розгляді.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 1 тисячі до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни