25-річна громадянка Німеччини українського походження організувала збір допомоги для України

Новини 25-річна громадянка Німеччини українського походження організувала збір допомоги для України Сьогодні

Тетяні Євчук – 25 років. Вона народилася і живе в Німеччині, працює вихователем у дитячому садочку.
 

Батько Тетяни – українець, тому, як каже Тетяна, у ​​нинішній надзвичайно важкій ситуації їй дуже важливо підтримувати людей в Україні.

“Мені дуже боляче через те, що зараз відбувається в Україні, – розповідає Тетяна. – Тому я організувала збір коштів у своєму садочку. Я представила своїм колегам ідеї, як допомогти Україні. Вони були дуже захоплені. Акція триватиме два дні. Люди можуть приносити свої пожертви нам на роботу”.

Тетяна розробила плакати і розклеїла їх у магазинах, а також розміщувала інформацію про свою ініціативу в соціальних мережах, щоб залучити до неї якомога більше людей.

“Переважно ми збираємо дитячий одяг, іграшки, предмети гігієни, аптечки та багато іншого. Звичайно, ми також збираємо пожертви, які я перераховую на банківський рахунок в Україні”.

Разом з дітьми вихователька виготовляла брелоки, голуби миру, писанки, вітряки, великодні зайчики – все в жовто-блакитних тонах. Сьогодні і завтра планують продавати каву та тістечка, щоб зібрати гроші. Також збиратимуть пожертви.

“Збір допомоги дуже добре сприйняли батьки вихованців дитсадка. Молюся, щоб нам вдалося зібрати якомога більше речей”, – наголошує ініціаторка.

Тетяна налагодила контакт з благодійним фондом “Покуття. Вже наступного тижня всю зібрану допомогу передадуть до Коломиї, а фонд передасть її тим, хто найбільше потребує.

“З нетерпінням чекаю наступного тижня, коли всі зібрані речі привезуть в Україну. Люди і особливо діти мені дуже близькі до серця. Я не можу дочекатися того часу, коли все прибуде в Україну…” – каже Тетяна.

Читайте також: До Печеніжинської громади прибула чергова партія гуманітарної допомоги з Польщі

До Коломиї прибула медична допомога від Великої Британії та Румунії

Чергова партія гуманітарної допомоги від фонду “Покуття” Андрія Іванчука вирушила на Київщину.

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни