229 вимушених переселенців отримали у Калуші допомогу від Міжнародного медичного корпусу

6 квітня за сприяння Калуської районної військової адміністрації 229 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб з Калуської громади отримали набори для побутової гігієни. 07 Квітня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 180 З початку повномасштабного вторгнення росії район прийняв понад 32 тисячі вимушених переселенців. Фото: Міська рада Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Загалом у Калуському районі гуманітарну допомогу від Міжнародного медичного корпусу отримали 336 вимушених переселенців.

Одночасно працівники місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надали юридичні консультації переселенцям, інформують “Вікна”.

Найбільше і найперше, з якими проблемами звертаються переселенці, — відновлення документів, компенсація за зруйноване майно на окупованій території. Також люди, які втекли від війни, отримали роз’яснення про отримання різних видів матеріальної допомоги, кажуть у Калуській районній військовій адміністрації.

Також ішлося про порядок перетину державного кордону, права та пільги внутрішньо переміщених осіб, соціальні гарантії для військовослужбовців, оформлення спадщини, розлучення з особами, які перебувають на окупованих територіях, встановлення юридично значущих фактів тощо.

З часу повномасштабного воєнного вторгнення росії Калуський район прийняв понад 32 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Наразі у районі проживає понад 12 тисяч вимушених переселенців.

Раніше йшлося, що Міжнародний медичний корпус створить у Калуші “Простір для матері і дитини”.

Довідка. Міжнародний медичний корпус — це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни